chrzest z bucikami

Życzenia na chrzest dla chłopca w kratkę

  • Post author:
  • Post category:Chrzest
  • Komentarze postu:0 Komentarzy
  • Post last modified:20/10/2023
  • Reading time:3 min przeczytania

Piękną tradycją jest składanie życzeń przy każdej nadarzającej się uroczystości. Czy są to urodziny, imieniny, rocznice, święta czy właśnie chrzest. Wierzy się, że szczere, płynące z serca życzenia są błogosławieństwem i dobrem wlewanym w życie drugiego człowieka. Często w pośpiechu mrugniemy tylko „wzajemnie”, nie dając wiary w siłę drzemiącą w dobrych życzeniach. Okazją do wzniecenia tej wiary może być chrzest…

Kartki mają warstwy

Tak. Chyba każdy już przywykł do fakt, że kartki wykonywane w stylu scrapbook mają warstwy, niekiedy jest ich bardzo wiele. Cały ich urok w tym tkwi. 😉 Sama mam kilka swoich ulubionych motywów przy projektowaniu. Sprawdzają się świetnie przy każdej kartce. Jednym z nich są kwadraciki ułożone w odpowiedniej kolejności. Tworzą piękny wzór. Możecie sami to ocenić.

Tym razem na chrzciny

Postanowiłam motyw karo zastosować przy życzeniach na chrzest. Ta praca jest z tych bardziej pracochłonnych. Dzięki rozplanowaniu różne elementy współgrają ze sobą, stanowiąc nieocenioną całość. Na pierwszy plan wysuwa się zembosowana tekturka będąca ramką dla bucików.

Kiedy papier nie chce pasować

Niekiedy jest tak, że papiery mimo ładnego wyglądu, nijak nie chcą do siebie pasować. Gdy ja mam taką trudność wyciągam tusze i koloryzują odrobinę papiery. Dzięki takiemu zabiegowi z różniących się od siebie papierów skomponujesz spasowany zestaw. Dokładnie tak, jak zrobiłam to w tym przypadku. W środku wmontowałam kieszonkę i życzenia dla chłopca. Wystarczy się tylko podpisać. Taka kartka to nie tylko życzenia, ale pamiątka, do której można wrócić po latach i mile wspomnieć osobę od której ona jest.

Ja również przesyłam wam dobre myśli i życzenia dobrego dnia.

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz