życzenia komunijne dla chłopca

Życzenia komunijne dla chłopca

Wiem, że właściwie jest już po sezonie komunijnym. Mam jednak spore zaległości jeśli chodzi o publikację prac. Teraz nadrabiam, dlatego też przez jakiś czas mogę być one nie w kolejności chronologicznej. Dziś pokazać chcę życzenia komunijne dla chłopca, który jest ręcznie malowany.

kartka składana harmonijkowo
druga strona kartki harmonijkowej

Ulubiony szablon

Podczas jednych z wielu warsztatów Palety Barw nauczyłam się fajnego szablonu. Jest w prosty w składaniu, a daje tyle możliwości. Stosuję go dość często, ponieważ nadaje przestrzenności pracy i można w niej umieścić małą historią za pomocą słów i obrazów.

Kidy nie ma pod ręką kolorowego papieru

Jakoś tak niefortunnie wyszło, że nie miałam pod ręką papierów jednokolorowych. Postanowiłam więc wykorzystać pudło farb, jakie czekało z utęsknieniem na taki moment. Przy okazji sprawdziłam czy umiem jeszcze kolorować.

front życzeń komunijnych

Życzenia

W tym motywie życzenia można umieścić wszędzie. Ja lokuję je na tyle kartki. Przód zawsze przepełniam wycinankami i papierem scrapowym, a harmonijkowy układ kartki pozwala ją ładnie ustawić na szafie.

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz