dla fana skoków narciarskich

Skok w 50-tkę

Udało się sprostać kolejnemu wyzwaniu. Męska kartka na urodziny. Miała być fajna, prosta i zahaczać o zainteresowania solenizanta. W tym wypadku sięgnęłam po mój ukochany Cricut. Kiedy nie masz wykrojnika, sięgaj po grafiki. 😉

Temat wzięty po „męsku”

Przyznaję, to moja pierwsza taka praca. Dla mężczyzny. Niby kartka, jak kartka, a jednak poczułam wyrośnięty przede mną stopień trudności. Nie chciałam wyłożyć się przy takiej pracy. W końcu każdy zasługuje na wyjątkową kartkę urodzinową. Pierwsze o co zapytałam to zainteresowania. Jeśli nie wiem jak podejść do tematu zaczynam od wywiadu środowiskowego. Wskazówki dane od znajomych zawsze pomagają przy projekcie. Tym razem nie było inaczej. Padło hasło „skoki narciarskie” i wiedziałam co muszę zrobić.

Cricut w ruch

Potrzebowałam wycinanki ze skoczkiem narciarskim. Wykrojnika takowego nie posiadałam i szkoda było tracić czas na szukanie oraz czekanie z przesyłką. Potrzebny był „na już”. Na szczęście po za big shotem mam swojego ukochanego Cricut Expolre Air 2. Wystarczyło znaleźć grafikę i ją kupić. Często, w poszukiwaniach takich elementów, przeglądam Etsy. Zakupiwszy odpowiedni wzór przystąpiłam do działania. Mój miętowy przyjaciel nie zawiódł. Nawet nie zająknął przy wycinaniu. W papierze ostrze „wędruje” jak w maśle.

Skaczemy!

Wykorzystałam papiery z motywem lecących ptaków, by mój skoczek sprawiał wrażenie lecącego bardzo wysoko. Liczba „50”, również wycięta dzięki ploterowi, w kolorze czerwonym ma symbolizować kolor szczęścia. W końcu do odważnych świat należy. 😉

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz