proste życzenia ślubne

Simple Card – Prosta kartka zgodnie z mapką

Kolejna odsłona warsztatów w świecie palety barw. Tym razem zabawa z mapką. Mój umysł nareszcie ogarnął o co chodzi z tymi szablonami. Niby taka pomoc dla początkujących, a ja nie wiedziałam jak podejść do tego tematu.

para w pudrze
wycięty eko papier

Niechęć do mapek

Kiedyś, na samym początku mojej drogi cardmakingu, nie lubiłam mapek. Nie rozumiałam ich. Były dla mnie czymś ograniczającym i narzucającym wygląd kartki. Teraz wiem, że wynikało to z nieumiejętnego odczytywania ich. Brakowało kogoś kto wytłumaczy jak to ugryźć i o co w tym chodzi. Szkoda, że wiele wody upłynęło nim trafiłam na te warsztaty.

docięty papier scrap
naklejanie warstw

Niby zwyczajnie, a jednak fajnie

Kartka składa się z prostokątów i kwadratów układanych warstwowo i na dystansach. Daje to przestrzenność pracy. Do tego mogłam ulokować bukiety kwiatów. Na samym środeczku ulokowana jest para młoda.

naklejanie kwiatów z papieru
bukiet z wyciętych kwiatów

Zmiana nastawienia

Kiedy mogłam zobaczyć na ekranie jak ktoś robi taką kartkę według mapki i w trakcie wyjaśnia wszystko dotarło do mnie o co w nich chodzi. Teraz nie tylko ponownie wykorzystam ten wzór, ale będę szukać nowych i ćwiczyć.

gotowa praca

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz