Facebook Instagram

Kilka słów o mnie

Sylwia Bee

Kilka słów o mnie

Witaj na mojej stronie

Cieszę się, że tu jesteś. Sylwiabee.pl to strona poświęcona, w głównej mierze, cardmaking’owi. Od kilku lat jest to moje hobby. Znajdziesz tu prace, nad którymi pracowałam jakiś czas temu, jak i opis sprzętu z jakiego korzystam.

Nazywam się Sylwia Butza. Na co dzień pracuję etatowo. Aby nie wpaść w rutynę i szarą codzienność szukałam pasji, która nie tylko pomoże mi psychicznie odpocząć od trudów codzienności ale wniesie ciekawe doświadczenia i poczucie samorealizacji. Tak właśnie wpadłam na scrapbook.

Początkowo były to próby obklejania zeszytów i kalendarzy, bawienia się w wymianki kartkowe ( co wspominam bardzo miło😃 ). Obserwowałam inne pasjonatki, każda z nich rozwijała się we własnym stylu. Ich zapał i wytrwałość dodawały mi sił we własnej nauce i rozwijaniu hobby.

Moje główne narzędzia

Z czasem dorobiłam się kilku bardzo przydatnych narzędzi, dzięki którym moje kartki wskakują na co raz wyższy szczebel profesjonalizmu.

cricut
Cricut|Explore Air 2

Explore Air2

To ploter tnący, który pozwala na wycinanie dowolnego wzoru. Używam go głównie do wycinania papierowych elementów, ale radzi sobie również z cięższymi materiałami.

Big Shot Plus|Sizzix

Big Shot Plus

Kilka lat temu zakupiłam ją w zestawie z explore. Sporo wówczas na to wydałam, ale trochę i odkładałam. Razem tworzą zgrany duet.

Zobacz co mogę wyczarować dzięki mojemu duetowi

W cardmaking’u masz nieograniczone możliwości. Projekty wychodzą już po za kadry utartych szablonów.

życzenia komunijne dla chłopca
życzenia komunijne w pudełku

Komunia z Big shot

To moja pierwsza poważna kolekcja komunijna. W tym roku były tylko dwie wersje. Życzenia w pudełku i zaproszenia dla dziewczynki i chłopca. Tu w dużej mierze wspomogłam się gig shot’em.

życzenia-ślubne
życzenia ślubne

Kiedy mam piękne papiery i nożyczki

Dobrze jest wyćwiczyć dłonie przy pracy z nożyczkami. Przy wycinaniu takich elementów zrozumiałam jak ważne są odpowiednie narzędzia i zainwestowała w nożyczki do precyzyjnego wycinania.