obfita kartka z życzeniami

Na skrzydłach urodzin

Co pomaga pobudzić kreatywność? Dla mnie takim bodźcem są wyzwania kartkowe. Wymuszają na mnie motywację do nauki czegoś nowego i doskonalenia umiejętności.

Wyzwania scrapbook

Pamiętam moje początki. Tą ekscytację przy projektowaniu i realizacji. Tworzenie kartek okolicznościowych daje mi dużo satysfakcji. Chłonęłam nowości jak gąbka. Przeszukiwałam internet by doskonalić kunszt, na każdy możliwy sposób. Niestety zaczęłam błądzić. W tym nasycie gubiłam własny styl, zaczęłam patrzeć na siebie jak na kogoś, kto nigdy nie dorówna mistrzom. Chciałam umieć i mieć wszystko. Bo to takie śliczne. Moje oczy biegały za gadżetami niczym sroczka za świecidełkami. W pewnym momencie zmęczyło mnie to wszystko. Zbrzydła mi pasja, a sprzęt zarastał kurz. Dopiero Ola Gościniak wybudziła we mnie chęć ponownego reaktywowania bloga i pracy nad swoją pasją. Tym razem zabrałam się za to inaczej. Przesiewam scrapbook. Wybieram własne drogi i wybieram w nim to co chcę robić. Polecam taką drogę każdej zagubionej w scrapbook’u.

Kartka na wyzwanie

Dziś pokaże wam moją nową pracę. Życzenia urodzinowe. Kartka formie kwadratowej, 14,5×14,5 cm. Baza mojego autorstwa. Pod ozdobami jest wycięte serce z serc, które zaprojektowałam w Inkscape. Wycięte motyle są polakierowane, by dawały połysk. Wykorzystałam wycinankę z dziewczynką, by wiadomo był na czyje urodziny jest przygotowana (kobiety ;)). Do tego mini elementy motylków i proszę. Gotowe.

To jest potrzebne

Dziś każdego oczy odwrócone są na Ukrainę i to co się tam dzieje. Mnie również napawa lękiem i obawami obecna sytuacja. Co dzień modlę się o ich zwycięstwo i odzyskanie niepodległości. Nie możemy jednak się zatrzymywać. Siedzieć na dupie i nic nie robić. Musimy pracować i działać w granicach swych możliwości. Tak jak każdy potrafi. Zauważyłam, że są osoby, które w bardzo zły sposób obchodzą się z ludźmi pracującymi na swoim w internecie, że ciągle mówią o swoich produktach i piszą jak by nic się nie działo. To zła postawa. Zwykły człowiek pracujący na etacie nie rzuca pracy w obecnej sytuacji naszego sąsiada, tak i prowadzący firmę nie może jej zatrzymać w miejscu, bo może stracić źródło utrzymania. Nie wkręcajmy się w paranoje.

podpis sylwiabee

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz