warstwowa kartka

KARTKI I WARSTWY

Kiedy oglądałam tą kartkę po ukończeniu, w głowie zabrzmiał mi tekst z pierwszej części „Shreka” na temat warstw. Ta praca powstała w sumie tzw. „przy okazji”. Zebrałam się w sobie by zrobić porządek w papierach przeznaczonych do pocięcia i tak sobie wycinam przy okazji słuchania ciekawych podkastów. Właśnie przy takich okazjach przyjemnie jest sobie powycinać. Relaksujące zajęcie.

Warstwowe kartki

Przypadły mi do gustu kartki, gdzie jest proste tło, z rameczką, a na samym środku eksplodujący bukiet. Oglądałam wiele takich prac i filmików gdzie dziewczyny układają je jedna na drugą by w efekcie końcowym powstała taka cudna kompozycja.

Komponowanie zestawu

Wycięte elementy kwiatów i liści dobrze do siebie pasują. Można układać je w dowolny sposób i każdy będzie dobry. Prosty napis i praca gotowa. W pierwszej wersji miały to być życzenia ślubne, ale końcem końców przypasował mi napis w klimacie ogólnym, pasujący do wielu okazji.

Polecam

Kiedy chcesz zrobić warstwową kompozycję dobrze jest trzymać podobny styl kolorystyczny, by w efekcie końcowym wszystko do siebie pasowało.

kartka i warstwy

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz