ślubna kartka

Kartka ślubna i nowe konto na instagramie

Oj, zrobiłam za dużą przerwę w publikacjach. Nie, nie, nie odpoczywałam. Dużo pracy za mną i jeszcze więcej przede mną. Zrealizowałam kilka fajnych projektów i zaczęłam porządki instagramowe, założyłam oficjane konto dla bloga. Rozdzielam konto z osobistym. Dziś pokażę wam jedną z kart ślubnych zrobioną przeze mnie ostatnio.

Kartki i ich składanie

Miło mi jest, gdy osoba zainteresowana życzeniami ślubnymi zrobionymi przeze mnie pozostawia wolną rękę w realizacji. Włącza się w głowie tyle pomysłów i rozwiązań do realizacji. Postanowiłam odkurzyć, dawno nie używany, wykrojnik pary młodej. Rzadko po niego sięgałam, ze względu na jego składanie. W czasie, gdy raczkowałam w scrapbookingu denerwowało mnie składanie tej pary. Zawsze poszło coś nie tak. Teraz jednak postawiłam właśnie na nich. Bo czemu nie 😉 Sami oceńcie jak to wyszło.

Inny styl stawiania

W trakcie składania projektu, od samego początku, stawiałam na inny styl otwierania i stawiania kartki. Zdradzę wam, że bardzo ważne jest to jak kartka jest otwierana i jak można ją postawić. Dlatego też te życzenia możesz otworzyć tradycyjnie, ale ustawisz je już inaczej.

Nowe konto na instagramie

Dziś nadmienię, że blog dorobił się oficjalnego konta na instagramie. Po dłuższym namyśle stwierdziłam, że muszę stworzyć nowy profil typowy dla bloga i rozdzielić go z moim prywatnym. Wynika to głównie z faktu iż moje konto zaczyna obserwować dużo osób, których tak na prawdę ja nie znam. Wniosek wypłynął z tego taki aby rozdzielić konta. Nie możesz na jednym profilu prowadzić konta osobistego, jak i oficjalnego. Dlatego też zapraszam na nowe konto instagramowe bloga. Znajdziecie je pod adresem @sylwiabeepl Będzie tam więcej zdjęć moich projektów.

podpis sylwiabee

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz