życzenia dla nauczycieli

Już wakacje pukają do drzwi

W piątek ostatni dzień w szkole przed wakacjami. Moje dzieciaczki przebierają nogami z niecierpliwości. Ja tego luksusu nie mam, praca na etacie przewiduje parę dni wolnego i tyle. Cóż, urok dorosłości.

Ale ja tu o kartkach

W sumie, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ten czas przed wakacyjny to kolejny etap możliwości projektowania i robienia kart z życzeniami. Tym razem są nimi podziękowania dla nauczycieli. Przyznam, że robiłam je w tym roku po raz pierwszy. Wybrałam jeden ze swoich ulubionym sposobów składania, wycięłam elementy ozdobne z papieru scrapowego i dobrałam je do siebie.

Pracowite wakacje

Dla mnie te wakacje będą pracowite i pełne wyzwań, które sama przed sobą stawiam. Ćwiczę nawyk regularnych postów. Są co prawda krótkie, ale to głównie dlatego, że sama nie lubię czytać przedługich wpisów. Strona będzie dopracowywana, pracownia rozwijana. Dzieci będą cieszyć się wolnym, a mama etapami rozwoju. 

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz