życzenia ślubne z kieszonką

Gift Card Holder

Dzisiaj czas na kartkę z kieszonką na kartę podarunkową, bądź pieniądze. Życzenia są o tyle ciekawe, że schowek stanowi pierwszy plan całej pracy. Zmiana kolejności w projekcie może wiele zmienić i zaprezentować pracę w inny sposób.

Inna kolejność

Wiem, z doświadczenia, jak wiele w życzeniach może zmienić wprowadzenie małej zmiany w schemacie. Taką metamorfozę wprowadzono na warsztatach palety barw. Projekt zakładał wstawienie małego schowka na sam front kartki. Zamiast stanowić dodatkowy element, schowany w środku, został jego centralną treścią.

robimy schowek
malowane lakierem

Zmiana formatu

Kiedy oglądałam kolejny odcinek warsztatów, wiedziałam od samego początku, że zrobię ją w formie kwadratowej. To rozwiązanie sprawdziło się przy układaniu, mogących wystawać, elementów. Uniknęłam ewentualnego haczenia lub blokowania przy otwieraniu. Sama forma jest ciekawa, zastanawia mnie tylko, czy obdarowani załapią gdzie jest kasa 😉

schowek w środku

Moje rozwiązania

Delikatną tekturę pokryłam białym lakierem. Ja często w swoich pracach, do ozdabiania elementów, używam lakierów do paznokci. Dodają ciekawy efekt. Po za tym jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają nagrzewnicy i pudrów do embossowania. Osobiście lubię ten delikatny połysk jaki nadają po wyschnięciu.

wygląd od tyłu
ozdobiona kartka

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz