diamentowe życzenia

Diamond Easel Card – Nietypowe ułożenie

Tym razem zabawimy się formą. Karta układająca się w nietradycyjny sposób, z możliwością ustawienia jej przy pomocy nietypowej podpórki. Za mną kolejne testy tuszy i pudrów do embossowania. Czyli warsztatów ciąg dalszy.

zakochana para
układ kartki

Szlifujemy dalej

Testy nad roztapianiem pudrów trwają. Wygląda to co raz fajniej. Nagrzewnica sprawdza się wyśmienicie. Przyjemny jest fakt, że mogę wykorzystać ją również przy kilku innych pracach warsztatowych nadając im ciekawy efekt końcowy. Praca z tuszami też idzie w dobrym kierunku, nie taki diabeł straszny jak go malują. W tej pracy pocięłam papiery z sceny of nostalgia. Piękne są. Muszę później dokupić kilka kompletów. Mam nadzieją, że szybko nie znikną.

układ od środka
na zawsze razem

Trochę inny krój

Szablon ma przycięte rogi w połowie, by można było składać kartkę trochę inaczej. Element główny stanowi lektorka pary patrzącej sobie w oczy, ten element można wykorzystać na przykład w kartkach walentynkowych. Papiery z nostalgii są cudne, aż szkoda było je ciąć. Do tego jeszcze te dodatki do wycinania… Ehh

stojąca kartka

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz