album scrapbook

Album – wyzwanie ze sklepikgosi.pl

Album był kolejnym elementem na mojej liście. Z pasją i zaciekawieniem obserwowałam jak dziewczyny tworzą swoje piękne księgi na zdjęcia. Przymierzałam się do tematu od dłuższego czasu. Trochę odstraszał mnie koszt warsztatów, choć swoje musi kosztować. Potrzebne są zestawy papierów, dodatki i wiele godzin pracy przy składaniu całości.

Kiedy natrafia się szansa…

Od dawna jestem klientką sklepikgosi.pl. Zaopatruję się u dziewczyn w materiały, z których tworzę kartki okolicznościowe. Organizują wiele fajnych warsztatów, w których w miarę możliwości biorę udział. Dzięki nim szlifuję swój warsztat. Ostatnio dziewczyny postawiły na albumy. Co bardzo mnie zachwyciło. Wystarczyło, że zrobiłam zakupy za 150 zł a zestaw warsztatowy z dostępem do zamkniętej grupy był mój za 1 zł. Takiej okazji nie mogłam przegapić.

Album za 1 zł

Dla mojej osoby to była prawdziwa gratka. Zakupy i tak robię w tym sklepie, więc mogłam połączyć przyjemne z pożytecznym. W zestawie dostałam wycięte elementy do okładki, zestaw dużych i małych papierów i elementy do wycinania jak i tekturki. Oczywiście takie rzeczy jak magnesy czy pudry należało zakupić osobno. Do tego pięć spotkań online, na których sklejaliśmy razem całość i „upychaliśmy” wnętrze. Dowiedziałam się z tych warsztatów mnóstwa ciekawych rzeczy i nauczyłam fajnych trików. Warto było poświęcić czas, który idealnie zbiegł się z moim urlopem zimowym. To było dobrze spędzone kilka dni.

Przeznaczenie albumu

W trakcie pracy nad albumem uznałam, że będzie on prezentem dla kogoś z moich bliskich. Do zestawu warsztatowego dołożona była karta z motywacyjnymi hasłami i dlatego z albumu na zdjęcia ewoluował w albumowy motywator. Będzie można wklejać do niego nie tylko zdjęcia, ale również obrazki z map myśli. Dla obdarowanej będzie to taka przypominajka i pocieszać w trudnych dnia. Hasła na stronach uświadamiać będą po co ten trud życiowy i że warto pracować nad realizacją swoich marzeń. Album będzie się jeszcze zmieniał i dojdzie do niego kiła innowacji. Solenizantka urodziny obchodzi w czerwcu, więc mam trochę czasu.

Galeria z albumem

Jeśli chcecie zobaczyć album po efekcie końcowym, zapraszam do galerii zdjęć na fanpage: https://www.facebook.com/sylwiabeepl/ Jest tam sporo zdjęć mojej pracy. Muszę pomyśleć nad galerią, gdzie będę mogła wrzucać większą ilość zdjęć swoich prac bez straty na transferze. To jednak temat na później.

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz