Życzenia komunijne dla dziewczynki

Ten zestaw powinien w sumie pojawić się tu jako pierwszy. Bo właśnie od tej kartki zaczęła się cała ta seria w wersji dla chłopca i dziewczynki. Ale w nawale pracy nie miałam czasu poukładać tego chronologicznie i na bieżąco wstawiać, więc będzie to taka wisienka na torcie. 🙂 Chciałam stworzyć własną serię komunijną, w której skład wchodzą życzenia, zaproszenia i inne dodatki. Puki co stanęło na życzeniach i zaproszeniach 😉 Kolekcję oparłam na dwóch kolorach. Dla dziewczynki na róż-biel, a dla chłopca niebieski-biel.

Wyjątkowe życzenia komunijne dla dziewczynki z pudełkiem w zestawie stanowią oryginalną i miłą pamiątkę, która dzięki użytym dobrej jakości materiałom może być bardzo trwałą pamiątką.

W klimacie tych życzeń zaprojektowałam zestaw zaproszeń komunijnych dla dziewczynki, utrzymanych w stylu powyższych życzeń. Razem mogą stanowić ciekawy zestaw.

zaproszenie komunijne z dziewczynką

Zaproszenie komunijne dla dziewczynki z motywem kłosa zboża i dziewczynką.

Karta w formacie 14×14 cm, utrzymana w kolorystyce róż-biel. Zaproszenia do personalizacji.

zaproszenie komunijne ihs

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki z motywem IHS.

Karta o wymiarach 14×14 cm, utrzymana w kolorystyce róż-biel. Głównym elementem jest wzór hostii z napisem IHS. Zaproszenia personalizowane.

Na pudełku hostia z IHS i brokatowa kokarda. W środku karta z wzorem dziewczynki i kwiatami we włosach. Kwiatki robiłam sama. Elementy wycinane do nich były na mojej niezawodnej maszynie Cricut. Przyznam, że jest to ciekawe rozwiązanie dla małej pracowni rękodzielniczej. 🙂

Galeria pracy

Dane techniczne

  • pudełko w formacie 15×15 cm
  • gramatura 300mg
  • kartka w formacie 14×14 cm
  • gramatura karty 280mg
  • papier biały i różowy z lekko metaliczną faktura od 200 do 300mg
  • dodatkowo kwiatki ręcznie wykonane i półperełki do ozdoby

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *