życzenia dla chłopca komunia

Życzenia komunijne dla chłopca w pudełku

Niedawno pokazałam moją kolekcję zaproszeń komunijnych dla chłopca i dziewczynki w dwóch podstawowych barwach. Teraz na blat wykładam życzenia komunijne w pudełku. W pierwszej kolejności zaprezentuję pamiątkę dla chłopca. Do jej wykonania wybrałam biały i niebieski odcień papieru, ozdobione półperełkami. W tym klimacie jest również wersja zaproszeń.

Utrzymałam je w klimacie zaproszeń ks-n01 i ks-n02. Tu również podstawą są dwie barwy biały (choć uważa się że to nie kolor ;)) i niebieski. Dodatkiem są tu błękitne kuleczki i półperełki oraz ciemnoniebieska wstążka.

Na wieczku umieściłam IHS z kokardą i błękitnymi kamyczkami, które dodatkowo są przeźroczyste, co nie gryzie się z pracą, a dodaje efekt rosy.

W środku umieszczona jest kartka w formacie 14 x 14 cm. Utrzymana w klimacie kolorystycznym, z tym że tu jest chłopiec w tle z winoroślą, a między kręgami umieszczone są półperełki.

Papiery w gramaturze powyżej 200mg. Napisy drukowane przy pomocy drukarki laserowej. Wszystko ulokowane na kostkach dystansowych.

GALERIA PRAC

DANE TECHNICZNE

  • pudełko w formacie 15×15 cm
  • gramatura 300mg
  • kartka w formacie 14×14 cm
  • gramatura karty 280mg
  • papier biały i NIEBIESKI z lekko metaliczną faktura od 170 do 300mg
  • dodatkowo kwiatki ręcznie wykonane i półperełki do ozdoby

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *