Mały zakup
Gdy wycinałam moją „18-stkę” pomyślałam, że fajnie by było zrobić jakieś tło pod tym cięciem, żeby nie wyglądało tak monotonnie, nadać karcie ciekawą rysę. Mogłabym nadrukować jakiś deseń, jednak nie chcę „podbierać” czyichś grafik, z drugiej strony od dawna myślałam o zakupie tuszu i stempla. Przeglądałam oferty sklepów, których najczęściej robię zakupy.

Dziś zaprezentuję wam moje małe zakupy. 

Pierwsze czego szukałam to stempel idealnie nadający się na tworzenie tła.Spodobał mi się taki mozajkowy, który może być tłem z samymi konturami lub kolorowany.


Przyznam szczerze, że jak patrzałam na wymiar stempla wydawało mi się, że będzie troszkę większy, jednak i z tym sobie poradzę. Zakończenia ma takie, że mogę stempel w każdym miejscu spasować z odciskiem by robić kontynuacje stemplowania. 

STEMPEL KAUCZUKOWY STAMPERIA

stempel gumowy

Kolejną ważną rzeczą był tusz. Przyznam, że jak dla mnie, to ich jest za dużo na tym rynku. Wodne, nie wodne, pigmentowe i jakieś tam jeszcze. Niby tyle prób, filmików z wyjaśnieniem co z czym do czego… Za dużo. 😉 I przy wyborze tuszu sugerowałam się tym wpisem:

Magnes na lodówkę oraz kilka słów o platformie do stemplowania DP Craft

Dzięki temu wpisowi postanowiłam wypróbować właśnie ten tusz, a z racji tego iż na chwilę obecną skupiam się na czarnych odbitkach nie musiałam gmerać w kolorach. 😉

ARCHIVAL INK PAD AIP31468 BLACKSkusiłam się jeszcze na dwie folijki do shaker box. Testy już niedługo. 🙂

ARKUSZ FOLII A4 – PRZEŹROCZYSTA BEZBARWNA 

 Do tego wpadł miły dodatek. Za co bardzo dziękuję. 😉 

Jest jeszcze jedna rzecz za co lubię robić u nich zakupy. Czas realizacji zamówienia. Jest szybki.