You are currently viewing 18 lat w pudełku

18 lat w pudełku

  • Post author:
  • Post category:Urodziny
  • Komentarze postu:0 Komentarzy
  • Post last modified:21/01/2024
  • Reading time:3 min przeczytania

Exploding Box. Niezła gratka i ciekawa forma życzeń. Dużo do ozdabiania. Wiele możliwości wypełnienia. Częsta forma na wyjątkową formę życzeń. Z sentymentem wspominam ten expliding box. Mój pierwszy. 

18 -stka 

Koleżanka poprosiła mnie abym zrobiła wyjątkowe życzenia dla młodej damy od chrzestnego. Wiedziałam tylko tyle, że lubi kwiaty i ma być kobieco. W tym czasie w moje ręce wpadł fajny zestaw papierów z sklepikgosi.pl „Mintay papers – Lady”. Pomyślałam, że to jakiś znak i wykorzystałam je w swojej pracy.

Eksplodujące pudełko

Miało to być coś oryginalnego i wyjątkowego. Chciałam więc sięgnąć po niestandardową formę. W takim pudełeczku można schować wyjątkowe upominki. Tu akurat miały być to pieniądze. Każda ściana ozdobiona została w kieszonki, a na samym środku wylądował urodzinowy tort ozdobiony różami. Tym razem to nie były kwiaty wykonane przeze mnie, tylko gotowy zestaw z sklepikgosi.pl Swojego czasu często robiłam tam zakupy.

A gdzie życzenia?

Tak skupiłam się na ozdabianiu ścianek, że zupełnie zapomniałam o życzeniach. Mała wtopa. Trochę było za późno aby przerobić ścianki. „Co by tu wykombinować?” – myślałam. Trzymając wieczko w rękach zastanawiałam się jak wybrnąć z tej sytuacji i olśniło mnie. Wieczko. Przecież na nim również mogą być życzenia. Zrobiłam je w formie rozkładanej książeczki.

Sylwia Butza

Jestem Sylwia Butza. Cieszę się, że jesteś w mojej wirtualnej pracownii. Cardmaking jest moją pasją i napawa mnie dumą gdy mogę się nią dzielić. :)

Dodaj komentarz